Projekt Wizyty kolędowej 20010/2011

 

Planowany przebieg „koledy” na przełomie roku  2010 /2011

Oczywiście  to tylko projekt. Wszystko może się jeszcze zmienić.

Data

Od Godz.

Odwiedzane miejsca

28

wtorek

9.00

Sulbiny (bez  ul Górnej)

16.00

Al. Legionów 44 ( Bloki w Koszarach)

Bloki RDP Al. Legionów 28, 30, 30 A

29

środa

9.00

Jagodne

Puznów

16.00

Oś Zarzecze:

ul Błonie Hłaski Zarzecze Wańkowicza Konopnickiej Kraszewskiego

Ul: Wolna, Szkolna, Kuśnierska

30

czwartek

9.00

Lucin, Natalia. Ruda Talubska   w kierunku Lucina

Czyszkówek

15.30

Ul. Budzeń, Jutrzenki, Lazurowa,3ego Maja, Stawki, Mokra, Modrzewskiego

Oś Jagodzińska bl nr 14

31

piątek

9.00

Łętów

Głosków

Dudka

 

3

poniedziałek

9.00

Unin kolonia

16.00

Gracjanów, ul. Rataja,  Wojciechowskiego

Ul. Narutowicza

Al. Legionów (niska zabudowa)

4

wtorek

9.00

Niecieplin

16.00

Ul. Wiejska   z blokami 57

5

środa

9.00

Feliksin

Sławiny

Żabieniec

16.00

Ul. Nadwodna z  bl. 15 i 15a, bl. 10, bl. 14

Ul. Krótka, Zgody, Sportowa, Olimpijska, Kościelna, Parkowa

7

piątek

9.00

Ul. Długa: bl. 7, bl. 9, bl. 11

16.00

Ul. Przechodnia

Ul. Targowa

8

sobota

9.00

Działki:

 ul. Żeromskiego,  Asnyka Słowackiego, Lelewela, Parkowa, (w Sulbinach) Słoneczna, Różana, Kwiatowa, Topolowa, Jaśminowa, Spokojna

17.00

Długa niska zabudowa oraz  bl. 31, bl 12

10

poniedziałek

16.00

Oś Targowa

Ul.: Sikorskiego, Bema, Hufca Orłów, Kleeberga, Puchalskiego, Skilskiego, Hubala

11

wtorek

16.00

Ul. Senatorska niska zabudowa z blokami: bl 1 i 5 bl 38 bl 40

12

środa

16.00

Al. Żwirki i Wigury bl. nr 2, bl. nr 4 bl. nr 8 bl.10

13

czwartek

16.00

Al. Żwirki i Wigury  niska zabudowa oraz bl nr 1, 3, 12,14

14

piątek

16.00

Ul. Polska ,Krzywa

Ul. Jana Pawła II, Młyńska

Ul. Wyszyńskiego, Sienkiewicza

15

sobota

9.00

Zawady:

Ul. Ogrodowa, Źródlana, Zawady,  Studzińskiego, Wesoła, Sobieskiego

16.00

Ul.  Polna

Sulbiny:

Ul Górna i jej przedłużenie w Sławinach, Dębowa

17

poniedziałek

16.00

Ul. Staszica, Parysowska,  Księżnej  Anny Mazowieckiej,

Kosciuszki bl. 4 (UWAGA ZMIANA!)

Ul. Konarskiego, Kołłątaja

18

wtorek

16.00

Leszczyny:

ul Sławińska, Andersa, Cicha

19

środa

16.00

Ul. Jagodzińska niska zabudowa oraz bl. nr 16 i 16a, bl. nr 10

Ul. Granitowa, Marmurowa, Diamentowa Bursztynowa Rubinowa

Ul. Zacisze ( cała ulica od ul Kościuszki), Zagrodowa

Ul. Kol. Henryków, Andrzejkowicza, Dłużniewskiego

20

czwartek

16.00

Oś Jagodzińska bl nr 12

Al. Żwirki i Wigury bl.  6

Bl. Wojskowy (AL. Legionów 83)

21

piątek

17.00

Ul. Dobra bl. nr 1 bl. nr 3 bl. nr 5

Bl. Szpitalny( Lubelska 50D)

22

sobota

9.00

Ul. Kościuszki niska zabudowa

oś „Górki”

ul. Mozarta, Szymanowskiego, Bethowena, Moniuszki,,Bacha, Czajkowskiego

Ul. Lubelska ( wraz z ul. Chopina oraz Warszawską w Sulbinach)

16.00

Ul. Kościuszki bl: , 11, 13, 25, 38 (UWAGA ZMIANA!)

24

poniedziałek

16.00

Ul. Spacerowa, Boczna, Radosna